kompresor DEWALT remeňový olejový 50 L DXCMB3M50HE | T-Office
kompresor DEWALT remeňový olejový 50 L DXCMB3M50HE
Vlastnosti Profesionálny kompresor, vhodný pre remeselníkov a firmy. Sacia jednotka s liatinovým valcom pre dlhú životnosť. Patentovaný veľký sací filter v kombinácii s ventilom novej generácie umožňuje znížiť hluk a optimalizovať účinnosť kompresora. Ovládacie prvky umiestnené v prednej časti stroja zabezpečujú jednoduchú obsluhu. Robustný kovový kryt remeňa chráni všetky pohyblivé časti. Veľké kolesá a pohodlná rukoväť uľahčujú prepravu. Dve pevné nožičky pre väčšiu stabilitu pri používaní. Technické údaje Názov DXCMB3M50HE Kód 36DC504DWT032 Jednotka B3800B Nádrž 50 Lt Výkon 3,0 Hp / 2,2 kW Počet valcov 2 Tlak max. 10 bar / 145 PSI Mazanie ÁNO Otáčky/min 1100 Sací výkon 390 l/min / 13,8 CFM Napätie 230 V / 50 Hz Hmotnosť 67 kg / 147 lbs Rozmery ŠxHxV 800 x 400 x 790 mm EAN kód 8016738831603
Výrobca:
DEWALT
Interný kód:
Dostupnosť:
Pobočka:
ks
Holíč
1
ks