MTD AKU píla vyvetvovacia TPS40-298 | T-Office
MTD AKU píla vyvetvovacia TPS40-298
Reťazová píla ponúka rýchlosť 5,5 m / s. jedna z najrýchlejších píl vo svojom segmente a s dĺžkou 2,98 m patrí aj k najdlhším rezačkám. Dodáva sa s ramenným popruhom, ktorý ideálne vyváži rozloženie hmotnosti pre väčšie výšky. S prevádzkovou dobou až 40 minút je motorová píla vysoko nad priemerom trhu. Výkon 40 V Technológia Li-Ion akumulátor Dĺžka čepele 200 mm Delenie reťaze 3/8" (9,52 mm) Vlastnosti bez akumulátora, nosný popruh Kapacita olejovej nádrže 180 ml Rýchlosť reťaze 5.5 m/s Typy pohonov na akumulátor Údaje o hmotnosti bez akumulátora Hmotnosť 3.80 kg
Výrobca:
MTD
Interný kód:
Dostupnosť:
Pobočka:
ks
Holíč
1
ks