MAKITA AKU tlakový čistič DHW080ZK | T-Office
MAKITA AKU tlakový čistič DHW080ZK
Kompaktný vysokotlakový čistič na batérie. Tlak lúča sa dá plynulo nastaviť otočením trysky. Dodáva sa s úložným kufrom s kolieskam pre lepšiu manipuláciu, ktorý možno použiť aj ako nádrž na vodu s objemom približne 50 litrov. Výber vysokého / nízkeho tlaku: Režim nízkeho tlaku je ideálny napríklad na jemné umývanie automobilov. Samonasávacia funkcia (s maximálnou sacou výškou 1 m), takže vodu je možné čerpať aj z inej nádrže. Kompatibilné s WetGuard / IPX4: stroj vydrží postriekanie vodou zo všetkých strán (za predpokladu, že je batériový priestor zatvorený). K dispozícii je široká škála príslušenstva kompatibilného s modelmi HW1200 / HW1300. Dodávané bez akumulátora a nabíjačky Typ batérie Li-ion Menovité napätie batérie 2 x 18 V Voľnobežné otáčky 2 290 / 3 450 min-1 Obsah vodnej nádrže 50 l Dĺžka hadice 5 m Trieda tesnenia IPX5 Rozmery (D x Š x V) 438 x 218 x 269 mm Čistá hmotnosť 7,1 - 7,7 kg Pracovná záťaž 30 - 55 bar Maximálna sacia výška 1 m Maximálny tlak 80 bar Maximálny prietok 380 l/h Prietok vody 4,0 - 5,5 l/min Max. teplota privádzanej vody 40 °C Hladina akustického tlaku (L pA) 70,9 dB (A)
Výrobca:
MAKITA
Interný kód:
Dostupnosť:
Nedostupné
ks