IGM Ložisko - D19 d12,7 B4 F079-01100 | T-Office
IGM Ložisko - D19 d12,7 B4 F079-01100
Orezávacia fréza s jednou otočnou žiletkou HM a kopírovacím ložiskom na stopke. Ideálna pre orezávanie kuchynských a pracovných dosiek. Vhodné pre opracovanie drevotriesky a laminovaných drevotrieskových dosiek. Parametre: Stopka 12 mm Rezný priemer 19 mm Rezná výška 49,5 mm Celková dĺžka 100 mm
Výrobca:
IGM
Interný kód:
Dostupnosť:
Nedostupné
ks