MAKITA AKU delený vyžínač 18 V LXT DUX18ZX1 | T-Office
MAKITA AKU delený vyžínač 18 V LXT DUX18ZX1
Tento univerzálny nástroj umožňuje vykonávať rôzne úlohy s jedným zariadením, v závislosti od namontovaného príslušenstva. Rôzne prídavné zariadenia je možné vymeniť behom okamihu vďaka robustnému rýchloupínaciemu systému bez použitia nástrojov. Plynule nastaviteľná rýchlosť pomocou prepínača Vario a predvoľba 2 maximálnych rýchlostí. Bezuhlíkový motor: robustný, výkonný a mimoriadne efektívny, čo vedie k väčšej výdrži na jedno nabitie batérie. Typ batérie Li-ion Menovité napätie batérie 18 V Voľnobežné otáčky : 1. stupeň 0 - 6800 min-1 Voľnobežné otáčky : 2. stupeň 0 - 9700 min-1 Maximálny výkon 470 W Rozmery (D x Š x V) 977 x 318 x 225 mm Čistá hmotnosť 2,8 kg Hladina akustického výkonu (LWA) 83,4 - 103,2 dB (A) Hladina akustického tlaku (L pA) 73,0 - 94,5 dB (A) Faktor akustickej neistoty (K) 3 dB (A) Veľkosť vretena M10
Výrobca:
MAKITA
Interný kód:
Dostupnosť:
Nedostupné
ks